اولین گل و اولین برد

اس.خوزستان 1 ـ الفتح 0؛ تقدیم به ریه‌های خاک گرفته


استقلال خوزستان با تک گل ابوالفضل علایی مدافع جوان خود اولین پیروزی ایرانی ها در لیگ قهرمانان آسیا را رقم زد.


به گزارش "ورزش‌سه"، آبی های خوزستان با این پیروزی موقتا در صدر گروه B لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفتند. دیگر بازی این گروه را لخویا و الجزیره امارات در ساعت 17:20 برگزار می کنند که خوزستانی ها امیدوارند این بازی به تساوی منجر شود تا صدرنشینی آنها ادامه پیدا کند.

   

هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، 2 اسفند 1395
داوران: محمدقاسم ساری (عراق)

 

 

استقلال خوزستان:

 


وحید شیخ ویسی، محمدطیبی، ابوالفضل علایی، دانیال ماهینی، پیمان شیرزادی، فرشاد سالاروند، مهدی مومنی(٨٩ مصطفی ماهی)، علی اصغر عاشوری، حسن بیت سعید، آلویس نانگ(زبیدی 73) و آرش افشین(سلمان بحرانی 73)
سرمربی: سید سیروس پورموسوی

 

الفتح عربستان:

 


علی المزیدی، عبدالله الدوساری، ابراهیم الموسی، ناتان جونیور، علی ابراهیم المزیدی، ریاض محمد الشراحیلی، توفیق بیج حمید، علی احمد الزاقان، علی البلیهی، ماجد هزازی، عبدالله عمار، حمد بنحمد(اوکرا 61)
سرمربی:فتحی الجبال

 

 

اخطار

 


ابراهیم موسی (30) - حمد بن حمد(50) از الفتح

سالاروند(71) از استقلال

 

 

شرح گل

 

 

١-٠( استقلال خوزستان -ابوالفضل علایی): کرنر پیمان شیرزادی از سمت راست به تیر دوم را ابوالفضل علایی به زیبایی تبدیل به گل اول مسابقه کرد.

 

 

گزارش بازی:

 


استقلال خوزستان در حالی از الفتح میزبانی می کرد که کمتر از ٢٠٠ هوادار در کنار خود داشت، شاید اگر بازی در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شد تعداد استقلالی های خوزستان به ده ها هزار نفر می رسید.
بازی را استقلالی های خوزستان قدرتمندتر شروع کردند و بهترین موقعیت را نیز روی کرنر بیت سعید و ضربه سر طیبی خلق کردند که دروازه بان الفتح آن را به زیبایی دور کرد، چندین و چند بار اهوازی ها در افساید تیم حریف قرار گرفتند و البته تیم عربستانی موقعیت های نصفه و نیمه ای داشت که از دست رفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.
در نیمه دوم نیز کرنر های استقلال خوزستان بیش تر و بیش تر شد اما هیچ کدام قفل دروازه المزیدی را باز نکرد تا اینکه در دقیقه 80 کرنر شیرزادی سرنوشت بازی را مشخص کرد و ابوالفضل علایی با یک ضربه سر دقیق دروازه را باز کرد. 
بعد از این گل تیم الفتح برای جبران جلو کشید اما دفاع منطقی استقلال خوزستان و تیزهوشی مهاجمان در کنترل توپ و تلف کردن وقت باعث شد تا بازی با همان نتیجه تمام شود و اولین چراغ سبز برای ایرانی ها روشن شود.

 

 

 

بهترین بازیکن:

 

 

ابوالفضل علایی ضمن اینکه تک گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند موفق شد تا در خط دفاعی عالی عمل کند و لقب بهترین بازیکن را مال خود کند.

 

 

اتفاق ویژه:

 

 

تیم الفتح در دوره قبلی که در آسیا حضور داشت برابر فولاد به میدان رفته بود و در خانه فولاد با یک گل شکست خورده بود، در این بازی استقلال خوزستان نیز با همان نتیجه الفتح را در بازی خانگی شکست داد.

 

 

 

دقایق حساس

 

 

 

دقیقه ١٧: پاس عاشوری به بیت سعید رسید اما ضربه او با برخورد به مدافع الفتح به کرنر رفت.

دقیقه ١٨: کرنر حسن بیت سعید از سمت چپ و ضربه سر طیبی را مزیدی به زیبایی دور کرد و در برگشت نیز استقلالی های خوزستان نتوانستند از موقعیت استفاده کنند.

دقیقه ٢١: شوت از راه دور توفیق بازیکن الفتح با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ٣٨: سانتر دانیال ماهینی از سمت راست با ضربه سر بیت سعید همراه شد و به راحتی در اختیار گلر الفتح قرار گرفت.

دقیقه ٤٦: حرکت زیبای ارش افشین از سمت چپ و ضربه تو بعد از برخورد به مدافع الفتح در اختیار مزیدی قرار گرفت.

دقیقه ٤٨: ضربه زیبای فنی حسن بیت سعید را مزیدی با واکنش زیبا به کرنر فرستاد.

دقیقه ٥٠: سانتر پیمان شیرزادی از سمت راست بعد از ضربه افشین پس از چند رفت و برگشت در اختیار گلر الفتح قرار گرفت.

دقیقه٥٥: حرکت زیبای بیت سعید و ضربه او به تور کناری دروازه الفتح خورد.

دقیقه ٥٨: کرنر بیت سعید بعد از ضربه مومنی و عاشوری با اختلاف کم به بیرون رفت.

٦١: چرخش زیبای بیت سعید و ضربه او با پای چپ در اختیار مزیدی قرار گرفت.

دقیقه ٦٤: سانتر از سمت راست هارون با صربه سر مدافع جلو کشیده این تیم در حال ورود به دروازه استقلال خوزستان بود که دانیال ماهینی به زیبایی توپ را بیرون کشید.

 

 

 

در حاشیه
 


*کریم باقری و محمود خوردبین از جایگاه وی آی پی بازی را تماشا می کنند.

*تعدادی از لیدرهای تیم پرسپولیس در کنار لیدرهای استقلال خوزستان مشغول تشویق نماینده ایران هستند.

 

 

*قنبری زاده و حشمتی که در لیست ١٨ نفره استقلال خوزستان راه نیافتند از روی سکو بازی را تماشا می کنند.

http://www.varzesh3.com/news/1397371/

*

*

*

*

**


dubai logo design  logo design تصمیم شعار  تصمیم الملصق  banner design  dubai banner design  business card design  dubai business card design تصمیم بطاقة الأعمال طراحی لوگو  طراحی آرم  طراحی لوگو حرفه ای  طراحی بنر  طراحی بنر تبلیغاتی  طراحی بنر حرفه ای

 کاتالوگ اینترنتی

آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای با فتوشاپ

 طراحی و چاپ کارت ویزیت

طراحی حرفه ای کارت ویزیت 

طرح لایه باز  دانلود فونت فارسی طراحی سایت طراحی وب سایت

.طراحی بنر تبلیغاتی , طراحی کارت ویزیت , طراحی کاتالوگ , طراحی بروشور , طراحی کاور طراحی هدر ,طراحی موشن گرافیک , طراحی لوگو ,  تعرفه طراحی , طراحی استند ,  طراحی تراکت , طراحی بنر , چاپ کارت ویزیت , چاپ کاتالوگ ,چاپ بروشور کاور اهنگ , هدر سایت ,ساخت تیزر تبلیغاتی ,طراحی آرم , استند نمایشگاهی , تراکت , کاتالوگ اینترنتی , نرم افزار طراحی لوگو , پوستر محرم , پوستر دفاع مقدس فروشگاه محصولات گرافیکی , طرح لایه باز , طرح لایه باز کارت ویزیت , آموزش فتوشاپ ,آموزش فتوشاپ مقدماتی ,آموزش فتوشاپ پیشرفته , بروشور لایه بازطرح لایه باز قالب,مقالات طراحی بنر,مقالات طراحی کاتالوگ,مقالات طراحی لوگو,دانلود فونت فارسیطراحی بنر گیف,طراحی بنر فلشطراحی کارت ویزیت آنلاین 


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.